Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Мільйон доларів на протидію коронавірусу пожертвував виробник Jack Daniel’s

Мільйон доларів на протидію поширенню та наслідкам пандемії коронавірусу в США пожертвувала корпорація Brown-Forman. Власники брендів Jack Daniel’s і Finlandia передадуть гроші на потреби оперативного реагування на загрозу Covid-19 і відновлення сфери гостинності після кризи.

«Ми хочемо підтримати людей у час поширення коронавірусу по світу. Сьогодні ми анонсуємо пожертвування на загальну суму в мільйон доларів, які дозволять нам повернути підтримку людям і спільнотам, які мають велике значення для нашої компанії», – коментує виконвчий директор Brown-Forman Corporation Лосон Вайтінг.

Зокрема, йдеться про підтримку Фундації працівників ресторанної сфери США. Brown-Forman, за якою кошти передадуть представникам сфери на зразок барменів та офіціантів, які постраждали від обмеження роботи закладів на час карантину.

«Наші друзі у сферах гостинності та обслуговування опинилися в складній ситуації. Вони зустрічають виклик безробіття у непевний час. Ці люди, включно з бартендерами та працівниками ресторанів, є обличчями та голосами наших брендів, тому їх варто підтримати», – додають у виробника Woodford Reserve та El Jimador.

Окрім того, компанія закликає всіх охочих приєднатися до благодійних ініціатив. До кожного пожертвування фундації до 100 тисяч доларів вона приєднається, подвоївши цей внесок. 

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: Brown-Forman