Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Мільйон літрів спирту на виробництво антисептиків пожертвує Bacardi

Мільйон літрів спирту на виробництво антисептиків пожертвує Bacardi Limited, заявив в ефірі американського каналу CNBC виконавчий директор виробника алкогольних напоїв Махеш Мадхаван.

«Це наш спосіб допомогти лікарям та медичним працівникам під час цієї кризи, пандемії коронавірусу», – каже представник Bacardi. 

Мадхаван уточнює, що мова йде не про переорієнтацію всіх виробничих потужностей Bacardi на виготовлення спирту для санітайзерів, а використання частини виробництва. «Ми робимо все для того, щоб наші заводи продовжували працювати, адже ми повинні бути готовими до майбутнього попиту на напої», – каже керівник компанії, що об’єднує бренди рому Bacardi, вермути Martini та джин Bombay Sapphire.

75% продажів компанії становлять магазини та інші заклади роздрібної торгівлі, а решта 25% – у барах та ресторанах, каже виконавчий директор Bacardi Limited. «Через закриття барів та ресторанів через карантин ми втратили значну частину продажів. Але водночас бачимо, як зростають продажі в магазинах, особливо у США», – додає Мадхаван. 

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: Bacardi