Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

М’ясо і віскі: ресторан «Практика» відкрили біля Львівської площі

Ресторан «Практика» почав роботу на вулиці Бульварно-Кудрявській. Це заклад, який запустили на колишній локації стейк-хаусу Sam’s Steak House Prime. 

«Ми зберігаємо улюблені м’ясні страви гостей, але доповнюємо меню іншими авторськими позиціями», – розповідають у «Практиці».

За кухню відповідає шеф-кухар Роберт Прядченко, який має досвід роботи у ресторанах Alaska та KOKS – провідному закладі Фарерських островів. «Це заклад Поля Андріаса Зіски, популяризатора фарерської кухні та друга Рене Редзепі з ресторану Noma. Для мене це був неоціненний досвід: від використання локальних продуктів до процесу ферментації», – каже Прядченко.

У «Практиці» пропонують стейки: «Рибай Prime» (585 грн за 350 г), «Рибай Prime на кістці» (175 грн за 100 г), «Тібоун сухого дозрівання» (175 грн за 100 г), «Тендерлойн» (367 грн за 250 г).

З меню:

Курячий бульйон з яйцем-пашот – 85 грн

Тартар із яловичини з устрицею та чипсами з тапіоки – 247 грн

Смажений спринг-рол з телятиною – 167 грн

Глазуровані язички у винному соусі з пюре коріння селери – 215 грн

Скляна рисова локшина зі смаженим яйцем та куркою – 147 грн

Качина грудка з соусом на основі білого шоколаду – 225 грн

Томлений свинячий животик в азійському стилі – 197 грн

Також в асортименті авторські страви на зразок «Тушкованих яловичих щічок під вершково-цибулевою пінкою» (217 грн), «Скандинавського рибного супу з печі» (145 грн) і «Бургера з котлетою із яловичини з солодким місо-соусом» (225 грн).

До страв пропонують вино від сомельє Ігоря Головні та карту міцних напоїв від бренд-шефа мережі USG Holding В’ячеслава Борисова. «При складанні винної та віскі-карти ми керувалися відповідністю стилістиці меню. Напої для гостя, а не гості для каталогу», – розповідає Головня. Додає: «Гість припинив думати шаблонно: тепер віскі можна використовувати як аперитив, біле вино до бургера чи свинячого животика, червоне – до томатного супу з копченим ягням».

Наприклад, пропонують віскі від Ballantine’s Finest (85 грн за 50 г) до Johnnie Walker Black Label 12 YO (165 грн), Chivas Extra (205 грн) і Jack Daniel’s Single Barrel (215 грн). Також в асортименті класичні коктейлі: Old Fashioned (185 грн), Negroni (185 грн) і Pink French 75 (185 грн). Окрема позиція – «Чеський глінтвейн» (180 грн) на основі Becherovka з мускатним горіхом, медовим сиропом і вишневим соком.

За інтер’єр «Практики» відповідала команда Loft Buro на чолі з Олегом Волосовським (Bar 111, Tin Tin, CHI).

Режим роботи:

11:00-23:00 (понеділок, середа, четвер, п’ятниця, неділя), 09:00-23:00 (вівторок, субота)

Адреса:

вулиця Бульварно-Кудрявська, 3

Обкладинка та фото: Марго Дідіченко для The Village Україна