Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

На 1/3 за три роки зросте ринок слабоалкогольних і безалкогольних напоїв

На 31% до 2024 року прогнозує зростання категорії слабоалкогольних і безалкогольних напоїв на ключових ринках маркетингова агенція IWSR.

Агенція опублікувала звіт про категорію на десяти ключових ринках, які складають 75% загального об’єму продажів у сегменті. Це США, Велика Британія, Німеччина, Франція, Іспанія, Японія, Австралія, Бразилія, Канада та ПАР. 

Найбільшим ринком для категорії є Німеччина, але за 2020 рік у країні зафіксували зниження продажів на 5%. Водночас у другій в рейтингу країні США сегмент виріс за рік на 30%. Позитивну динаміку фіксують й на ринку Іспанії.

Загалом за 2020-й сегмент напоїв із низьким вмістом алкоголю або без вмісту алкоголю виріс на 3%. Ключовою для зростання стала категорія готових до споживання слабоалкогольних коктейлів, якій допоміг тренд на RTD-напої в Японії. 

Більше зростання фіксують й за напоями без вмісту алкоголю на зразок «безалкогольних спиртних напоїв», які поступово виводять на ринки великі бренди. Слабоалкогольні напої зростають з меншою динамікою, кажуть в IWSR.


Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру


Статті на цю ж тему