Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

На 18% більше закладів почали працювати після відкриття літніх майданчиків – Poster

Майже на 1/5 зросла кількість українських закладів, що працює під час карантину, після дозволу на відкриття літніх майданчиків 11 травня, свідчать дані компанії з автоматизації ресторанів Poster.

За тиждень з 11 по 17 травня кількість кафе та ресторанів, що продовжують працювати під час карантину, зросла на 18%. Якщо за тиждень до того цей показник становив 44%, то за минулий тиждень – виріс до 62%. «Для порівняння: у квітня зростання кількості закладів, що відновили роботу, не перевищував 2-3%», – додають в Poster.

У компанії також зафіксували зростання обороту закладів: «Якщо 4-10 травня середній оборот ресторанів і кафе складав лише 35% від докарантинних продажів, то минулого тижня відчинені заклади почали генерувати 47% від докризового обороту», – коментують аналітики.  

«Зазвичай тераса – це додаткові 30-40% обороту влітку, – розповідає у коментарі Poster засновник пабів “Кеды искусствоведа” у Дніпрі та Києві Денис Жаткін. – Ми відкрили літній майданчик пабу в Дніпрі 11 травня, і ще рано робити якісь висновки. Та результати перших днів роботи – зростання обороту на 15-20%». 

Жаткін додає, що водночас його заклади зафіксували зменшення кількості замовлень на доставку: «Звичайно, є просадка: частина людей, які замовляли їжу додому, вирішили прийти до нас офлайн». 

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру