Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

На 42% за рік зростуть продажі алкоголю в інтернеті

На 42% впродовж 2020 року зростуть продажі алкогольних напоїв в інтернеті, повідомляє звіт аналітичної агенції IWSR.

До кінця 2020 року загальні продажі алкоголю онлайн сягнуть позначки 24 мільярди доларів, що на 42% більше, ніж показник 2019 року. 2019-й у порівнянні з 2018-м показав зростання на рівні 11%. 

У дослідженні йдеться про 10 ключових ринків для виробників алкогольних напоїв, які становлять 90% глобальних продажів алкоголю онлайн. Це Австралія, Бразилія, Китай, Франція, Німеччина, Італія, Японія, Іспанія, Велика Британія та США.

Лідером сегменту залишається Китай, але зростання цього ринку сповільнилося. За оцінкою IWSR, до кінця 2021 року онлайн-продажі в Сполучених Штатах зможуть вийти на перше місце в рейтингу. 

Також у звіті IWSR дослідили наступну за важливістю для індустрії категорію ринків: Мексику, Колумбію, Аргентину, Нідерланди, Ізраїль, Нігерію, Кенію, ПАР, Сінгапур і Філіппіни. З урахуванням цих країн загальний ринок онлайн-продажів алкоголю оцінюватиметься в близько 40 мільярдів доларів до 2024 року.

Найбільш динамічною категорією IWSR називає готові до споживання напої на зразок коктейлів у металевих банках. Якщо торік цей сегмент представляв 2% ринку, то до 2024 він зросте до 10%, додають аналітики. У США частка може сягнути 20%. 

Серед категорій міцних напоїв також виділяють американське віскі і текілу й мескаль, які найбільше ростуть на ринку Сполучених Штатів. 

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру