Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

На Рейтарській відкриють простір із барами від власників «Китайский Привет» і Zigzag

Простір «Рейтарська Circle» відкриють улітку в подвір’ї на вулиці Рейтарській. Відкриття планують на червень, розповідає The Village Україна.

Трирівневий комплекс об’єднає кілька ресторанів, барів і магазинів, серед них бари від власників кафе Zigzag і «Китайский Привет». 

blank
blank

«Ми сприймаємо цей проєкт передусім як кооперацію локальних бізнесів. Переконані, що Рейтарська може бути центром змін у Києві. У «Рейтарська Circle» ми зібрали найкращих представників сфери, щоби запропонувати новий для міста гастрономічний формат», – розповідає співзасновник і директор проєкту Марк Вілкінс. Розвиває проєкт швейцарець із Антоном Рубаном (Spell), Сашею Чернявським (23/32 Film Production), а також Ігорем Фарберовим та Євгеном Лавренюком (Dream Hostels, Druzi Cafe).

blank
blank
blank

На першому поверсі «Рейтарська Circle» працюватиме піцерія Kometa Pizza від власників Zigzag і новий ресторан Міші та Даші Кацуріних, засновників кафе «Китайский Привет» і «Тайский Привет». На нижньому рівні працюватиме магазин вина від постачальника Roots, крамниця сиру від крафтового виробника Syroman, кафе від виробника десертів March + Co та комбінований формат від засновників кавової компанії Fresh Black – обсмажувальний цех і магазин делікатесів Nisha Deli.

На даху простору ж облаштують два бари, за які відповідатимуть власники Kometa Pizza та засновники «Тайский Привет». «Це будуть ідеальні заклади для проведення літнього вечора на Рейтарській», – коментує Вілкінс. Детальніше про формати планують розповісти згодом. 

blank
blank

«Рейтарська Circle» планують запустити в червні. Будівельні роботи на об’єкті тривають уже протягом кількох місяців, на тижні у приміщенні будуть заливати бетонну підлогу. Наступного тижня планують почати встановлення скляного купола на даху будівлі.


  • Будівля у формі ідеального циліндру діаметром 16 метрів у подвір’ї за кафе Zigzag побудована в 1986 році, це частина комплексу поліклініки Спілки письменників України, який проєктували Володимир Шевченко та Авраам Мілецький, архітектор готелю «Салют» і Парку вічної слави.
  • Від основної будівлі поліклініки відокремили у 2008 році. Протягом останніх десяти років будівля функціонувала як спа-салон. 
  • У грудні 2019 року будівлю виставили на аукціон, Марк Вілкінс і партнери придбали простір.

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: «Рейтарська Circle»