Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

На третину зросли інтернет-продажі алкоголю у світі за 2020 рік

Глобальні інтернет-продажі алкоголю зросли на 33% за 2020 рік, попри те, що самі обсяги продажів алкоголю зменшилися на 6%. Це дані дослідження компанії Euromonitor International, пише Глобальний альянс за безпечні інтернет-продажі алкоголю.

Найбільший обсяг продажу алкоголю онлайн зафіксували у Китаї – за рік там продали 3,7 мільярди літрів напоїв, у США – 593,1 мільйони літрів, у Великій Британії – 351 мільйон літрів.

Найбільше у відсотках інтернет-продажі зросли в Бразилії – на 388%, Канаді – на 300%, Колумбії – на 270% та Аргентині – 223%.

У Китаї рівень інтернет-продажів зріс лише на 15,2%, у США – на 133%, у Великій Британії – на 18,9%.

Через стрімке зростання онлайн-торгівлі алкоголем Альянс за безпечні інтернет-продажі розробив нові стандарти. Зокрема, щоб запобігати продажу напоїв неповнолітнім через інтернет.


Глобальний альянс за безпечні інтернет-продажі алкоголю створили виробники міцних алкогольних напоїв Bacardi, Beam Suntory, Brown-Forman, Diageo, Pernod Ricard, William Grant and Sons і Kirin, виробники пива Anheuser-Busch InBev, Molson Coors, Carlsberg, Asahi і Heineken та низка онлайн-ритейлерів, зокрема Drizly, JD, ReserveBar, Grab, Glovo, Uber Eats, Endeavor Drinks та Minibar Delivery.


Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру