Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Нагородити героїв боротьби з Covid-19 вирішили Меттью Макконахі та Wild Turkey

Кампанію «З подякою» (With Thanks) запустив виробник бурбону Wild Turkey та його креативний директор Меттью Макконахі. Мета ініціативи – висвітлити історії людей, які долучилися до допомоги місцевим спільнотам під час пандемії коронавірусу Covid-19 у США.

«Пандемія вплинула на всіх нас, тож ми вважаємо за важливе відзначити неоспіваних героїв, які стабільно і швидко підтримували сусідів та місцеві спільноти», – коментує лауреат «Оскара» Макконахі, який з 2016 року є креативним директором Wild Turkey.

Зірка серіалу «Справжній детектив» і фільму «Далласький клуб покупців» зробив сюрприз обраним «місцевим легендам», провівши з ними відеоконференції. 

Так, наприклад, він записав інтерв’ю зі співачкою Накією Рейносо, яка допомогла зібрати понад мільйон доларів на підтримку музичної сфери в місті Остін, та чиказькою активісткою Таньєю Лозано, яка забезпечує безкоштовні тестування на коронавірус в місті. Також Макконахі привітав Девіна Де Вулфа, який забезпечує підтримку ресторанній сфері Нового Орлеану.

Кожен із учасників ініціативи отримав від Wild Turkey кошти, які переведуть на потреби благодійних організацій. Усі відео можна переглянути за посиланням в Instagram

Меттью Макконахі під час допомоги пожежникам Каліфорнії у 2019 році

Це не перша подібна кампанія Wild Turkey. У 2019 році Макконахті та представники бренду передали 800 обідів для пожежників, які боролися з пожежами в Каліфорнії, у 2018-му – допомагали постраждалим від урагану «Гарві» в Г’юстоні. 

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: Wild Turkey