Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Найбільш популярні біттери в барах світу: рейтинг

Angostura продовжила серію перемог у щорічному рейтингу найбільш популярних біттерів у провідних барах світу, свідчить новий список журналу Drinks International.

Виробник з Тринідадо і Тобаго очолював кожен рейтинг в історії категорії. Angostura використовує 97% опитаних журналом барів, які мають в наявності принаймні три біттери. 84% опитаних назвали Angostura лідером у категорії. 

  1. Angostura
  2. Peychaud’s
  3. The Bitter Truth
  4. Fee Brother’s
  5. Bob’s 

Біттер The Bitter Truth назвали номером один у своїх барах більше опитаних, але Peychaud’s зумів закріпитися на другому місці через загальну перевагу в закладах. 


  • Рейтинг Drinks International має на меті дослідити, які напої користуються попитом у барній індустрії за рік. Упорядники кажуть, що мають на меті показати стан ринку і його динаміку за рік, а також його вплив на барну індустрію, а не дослідити точну кількість проданих напоїв.
  • Для підготовки рейтингу використали інформацію, надану 100 барами з 33 країн світу (Україна до списку не увійшла). Критерієм додання бару до списку були «перемоги чи номінації на міжнародних конкурсах». Зокрема, це учасники списків The 50 World’s Best Bars і Spirited Awards, регіональних конкурсів, а також рейтингу міжнародних версій журналу Time Out.

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: Angostura