Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Найбільш популярні бренди текіли й мескалю в барах світу: рейтинг

Ушосте поспіль рейтинг найбільш популярної текіли в провідних барах світу очолив бренд Don Julio, повідомляє журнал Drinks Internationals, який щороку складає список. Водночас у рейтингу брендів мескалю лідерство зберіг Del Maguey. 

Лідером рейтингу текіли Don Julio від Diageo назвали 15% опитаних барів. Стільки ж барів назвали лідером й Ocho, але Don Julio зберіг першу позицію завдяки кількості закладів, де він входить у топ-3 бренди текіли. 

«Певно, найбільшою історією року» Drinks International назвали перше потрапляння в список бренду Casamigos, який у 2017 році актор Джордж Клуні продав Diageo. 

 1. Don Julio
 2. Ocho
 3. Patron
 4. Olmeca Altos
 5. Jose Cuervo
 6. Fortaleza
 7. Espolon
 8. Calle 23
 9. El Jimador
 10. Casamigos

У категорії мескалю продовжують фіксувати стабільне зростання: у 2020 році вже 97% опитаних Drinks International барів мали в наявності принаймні один бренд мескалю. Очолив рейтинг, як і торік, Del Maguey, який першим вибором назвали 38% учасників рейтингу. Casamigos уперше увійшов і до рейтингу мескалю. 

 1. Del Maguey
 2. Alipus
 3. Montelobos
 4. Casamigos
 5. Ilegal

 • Рейтинг Drinks International має на меті дослідити, які напої користуються попитом у барній індустрії за рік. Упорядники кажуть, що мають на меті показати стан ринку і його динаміку за рік, а також його вплив на барну індустрію, а не дослідити точну кількість проданих напоїв.
 • Для підготовки рейтингу використали інформацію, надану 100 барами з 33 країн світу (Україна до списку не увійшла). Критерієм додання бару до списку були «перемоги чи номінації на міжнародних конкурсах». Зокрема, це учасники списків The 50 World’s Best Bars і Spirited Awards, регіональних конкурсів, а також рейтингу міжнародних версій журналу Time Out.

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: Don Julio