Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Найбільш популярні в барах міцні напої: рейтинг Drinks International 2020

Найбільш популярні напої 2020 року в провідних барах світу назвали в щорічному рейтингу журналу Drinks International.

Рейтинг серед усіх брендів міцних напоїв очолив ром Plantation, який зберігає цю позицію з 2018 року і за минулі п’ять років не спускається нижче другої сходинки. Понад третина опитаних представників провідних барів світу використовує Plantation, пояснюють упорядники. 

На другу позицію вийшов бренд американського віскі Michter’s, який торік уперше увійшов у топ-10 рейтингу. У чільну трійку рейтингу Michter’s поставила п’ята частина опитаних бартендерів.

 1. Plantation (ром);
 2. Michter’s (американське віскі);
 3. Tanqueray (джин);
 4. Del Maguey (мескаль);
 5. Ocho (текіла);
 6. Bacardi (ром):
 7. Monkey 47 (джин);
 8. Campari (біттер);
 9. Ketel One (горілка);
 10. Nikka (японське віскі); 

Уперше з 2012 року поступився другою позицією в рейтингу джин Tanqueray, цьогоріч він став третім. З третьої позиції на сьому спустився інший бренд джину Monkey 47, його потіснили мескаль Del Maguey й текіла Ocho.

Фіналізують топ-10 постійні учасники рейтингу: Bacardi, Campari та Ketel One. 

 • Рейтинг Drinks International має на меті дослідити, які напої користуються попитом у барній індустрії за рік. Упорядники кажуть, що мають на меті показати стан ринку і його динаміку за рік, а також його вплив на барну індустрію, а не дослідити точну кількість проданих напоїв.
 • При підготовці рейтингу використали інформацію, надану 100 барами з 33 країн світу (Україна до списку не увійшла). Критерієм додання бару до списку були «перемоги чи номінації на міжнародних конкурсах». Зокрема, це учасники списків The 50 World’s Best Bars і Spirited Awards, регіональних конкурсів, а також рейтингу міжнародних версій журналу Time Out.

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру