Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Найбільше за останні 20 років: у США рекордний рівень споживання алкоголю

Найвищого рівня за останні 20 років досягнуло споживання алкоголю у США у 2020 році. Такі дані аналітичної компанії IWSR, яка займається дослідженнями алкогольного ринку.

Торік загальний обсяг алкоголю зріс на 2% – це найбільший приріст споживання алкогольних напоїв з 2022 року. Ключовим фактором зростання у компанії називають аромат.

«Ароматизовані категорії – від пива до горілки до американського віскі – значно перевершують традиційні неароматизовані. Ароматизовані напої також є головним фактором споживання серед категорії готових до вживання напоїв, яка швидко зростає», – розповідають в IWSR.

На 15,9% зріс обсяг напоїв на основі агави, випередивши ром і ставши третьою за величиною категорією алкоголю у США після горілки та віскі.

Загальний обсяг віскі зріс на 4,9%, очолюють категорію японське, індійське та американське віскі. Водночас обсяги шотландського та ірландського віскі впали.

Обсяг вина у США зріс на 0,7%, а обсяги слабоалкогольних вин зросли вдвічі – завдяки брендам напоїв з низькою калорійністю і вмістом цукру. Обсяги імпортного вина зросли більше, ніж американського. Наприклад, вина Чилі, Італії чи Нової Зеландії, на які не були встановлені мита.

Ready-to-drink напої мають стати другою категорією алкоголю у США за обсягом споживання. За обсягом RTD-напої зросли на 62,3%, очолює категорію напої hard seltzer, які зросли на 130%. Ця підкатегорія становить 55% частки RTD у США.


Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру