Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Найдорожчі алкогольні бренди світу: Jack Daniel’s обігнав Johnnie Walker

Щорічний рейтинг оцінки вартості брендів оприлюднила агенція Brand Finance. Лідерами у категорії міцних алкогольних напоїв залишаються бренди китайського напою байцзю, а в п’ятірку увійшов Jack Daniel’s.

Перший номер у списку – державний виробник байцзю Moutai, продажі якого за рік оцінюють в близько 14 мільярдів доларів. За рік вартість бренду зросла на 9 мільярдів доларів – до показника 39 мільярдів доларів.

Як і торік, друге, третє і четверте місця в інших виробників байцзю Wuliangye, Yanghe та Luzhou Laojiao – з показниками 20 мільярдів, 7 мільярдів і 5 мільярдів відповідно. 

blank

Торік Luzhou Laojiao витіснив із четвертого місця в рейтингу Johnnie Walker, а за підсумками 2020 року бренд шотландського віскі поступився позицією у п’ятірці бренду американського віскі Jack Daniel’s.

Сьому сходинку за собою зберіг виробник коньяку Hennessy. Bacardi з восьмої позиції перейшов на десяту, а Smirnoff піднявся з дев’ятої на восьму. 

Також динамічне зростання у рейтингу показали бренди Baileys (з 28-го місця на 16-те), Don Julio (з 37-го на 22-ге) і Grant’s (з 20-го на 18-те). У свою чергу, втратили позиції Captain Morgan (з 17-го на 19-те), Ballantine’s (з 22-го на 24-те) і Ciroc (з 21-го на 25-те).

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: Jack Daniel’s

Статті на цю ж тему