Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Першу сліпу дегустацію hard seltzer провела премія Masters

Найкращі напої в категорії hard seltzer визначила премія The Hard Seltzer Masters, яку влаштовує видання The Spirits Business. Визначили переможців через сліпу дегустацію слабоалкогольних газованих напоїв.

У категорії Spirit‐Based Hard Seltzer нагороди Master отримали дев’ять напоїв, зокрема Forrit Botanical зі смаком персика, лимона та м’яти, Lilo зі смаком журавлини та шипшини, Berczy зі смаком персика та малини, Mike’s зі смаком малини, Berczy з маракуєю та куркумою, Jose Cuervo Playamar, 58 Gin, Surfers та Volley.

Нагороди Master у категорії ферментованих напоїв отримали Flying Flamingo з персиком та Two Brooks зі смаком лайму.

У категорії Malted Hard Seltzer переміг виробник Whisp Drinks з напоєм Whisp Cucumber & Mint. Він отримав нагороду Master & Taste Master. Судді назвали цей напій «ідеальним для літа» та вказали, що свіжий огірок та м’ята доповнюють одне одного.

Також на конкурсі окремо відзначили напої hard seltzer у категоріях різних смаків: ягід, манго, маракуї, цитрусу та решти смаків.

У категорії напоїв з ягодами золоті медалі отримали Bud Light Seltzer Strawberry, ONO Raspberry, Lot 42 Premium Hard Seltzer – Blueberry & Lemongrass та Clean & Press Crushed Black Cherry. У категорії напоїв з магно два бренди отримали нагороди Master – Saints та Clean & Press.


Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: Whisp Drinks