Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Найкращі та найгірші бренди алкоголю від зірок: рейтинг

Найкращі та найгірші бренди алкоголю від знаменитостей назвав Money.co.uk – британський сервіс порівняння цін. У рейтингу – бренди Кендалл Дженнер, Drake та Девіда Бекхема.

Компанія проаналізувала вартість та рейтинг 85 брендів вин та міцних напоїв, щоб визначити найкраще поєднання ціни та якості, пише The Spirits Business. Також враховували оцінки від критиків на платформах Vivino та Distiller. Кожен бренд оцінювали за 100-бальною шкалою.

Горілка Bedlam співака Джейсона Деруло стала найкращим алкогольним брендом і набрала 87,5 балів за індексом найкращої вартості. У середньому пляшка Bedlam коштує 16 фунтів стерлінгів.

Друге місце – у бренду King St. Vodka акторки Кейт Хадсон, на третьому – Born and Bred Potato Vodka, який належить актору Ченнінгу Тейтуму.

Бренд рому Ten to One американської співачки Ciara отримав 82 бали зі ста та займає четверте місце. П’яте місце посів бренд текіли 818 моделі Кендалл Дженнер: попри високу ціну 40 фунтів стерлінгів текіла має найвищий рейтинг Distiller – 4,9 з 5.

Категорію найгірших брендів алкоголю від зірок очолив репер Drake з його Virginia Black American Whiskey, отримавши 50 балів зі 100. Також у рейтингу – виробник віскі The Hilhaven Lodge режисера Бретта Ратнера та Haig Club Clubman футболіста Девіда Бекхема.

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: 818