Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Найкращий винний бар і найкращий винний ресторан України 2019 року: версія ресторанної премії «Сіль»

Найкращі заклади України 2019 року оголосила «Національна ресторанна премія “Сіль”». Серед номінацій – «Найкращий бар», «Найкращий винний ресторан» і нова номінація «Найкращий винний бар». 

Найкращим винним рестораном року назвали київський заклад Vino e Cucina, розташований на Лук’янівці. Ресторан мережі La Famiglia має відзнаку Best of Award of Excellence від профільного американського журналу Wine Spectator, що виділяє заклади з винними картами із понад 350 найменувань вина. Серед критеріїв премії при визначенні фаворита рубрики – «професіоналізм шеф-сомельє, наявність широкого вибору колекційних вин і винної карти середнього цінового сегменту, а також грамотне поєднання кухні з колекцією напоїв».

Номінанти:

Osteria Pantagruel (Київ);

Lucky Restaurant & Vinoteque (Київ);

Bassano Ristorante (Київ);

Veranda on the River (Київ);

Vinoteca Praha Wok & Wine (Львів);

Art of Rest (Львів);

Corassini Grill & Wine (Івано-Франківськ);

«Артист» (Дніпро);

Win Bar / фото Володимира Шуваєва

Найкращим винним баром, у свою чергу, назвали київський заклад Win Bar на Подолі, співзасновниками якого є Володимир Непийвода і Дмитро Бонеско з архітектурної студії YOD Design, а також Олег Кравченко та Сергій Мещерінов. Критерієм при визначенні переможця номінації є «вино у не менш як 70% загальної структури меню». 

Номінанти:

101 Wine Bar (Київ);

Wine Not (Київ);

Vinsanto (Київ);

Vinostudia (Київ);

Sparkling Wine Gallery (Одеса);

Vinobroteria (Одеса);

Benjamin Wine & Bar (Одеса);

Loza Strekoza Wine Bar (Харків);

Визначали переможців у кілька етапів: спочатку залучені експерти «Солі» обрали лонг-лист, а згодом 31 член журі проголосував за найкращі заклади в окремих категоріях – відвідавши їх заздалегідь п’ять разів. Детальніше про процедуру визначення організатори розповідають за цим посиланням.

Обкладинка: Vino e Cucina