Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

«Пийте більше…води»: нова рекламна кампанія Pernod Ricard

Компанія Pernod Ricard запустила кампанію «Випий більше…води» – це частина ініціативи Responsible Party, спрямована на боротьбу з надмірним споживанням алкоголю.

У рамках кампанії власник брендів Jameson та Absolut випустив ролик, орієнтований на покоління Z. У ньому вирішили показати «неприємні та шкідливі наслідки зловживання алкоголем», коли людей на вечірках заохочують «випити більше».

«Кампанія «Пийте більше…води» базується на основних засадах Responsible Party: переконати молодих людей, що надмірне вживання алкоголю не приносить задоволення, і дати їм можливість зробити правильний вибір. Вода завжди була одним з головних елементів програми, оскільки це один із способів зменшення шкідливого [впливу] алкоголю», – розповідають у компанії.

Цифрову кампанію вже запустили у Великій Британії, Німеччині, Бельгії, Греції, Нідерландах, Мексиці, Колумбії, Венесуелі, Домініканській Республіці та Кенії.

Програма Responsible Party вже охопила понад 450 тисяч студентів з 33 країн світу. До 2030 року Pernod Ricard пообіцяв охопили мільйон людей за допомогою програми з відповідального споживання алкоголю.


Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: Pernod Ricard