Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Nemiroff продовжує конкурс барменів: як подати заявку

Український виробник горілки Nemiroff продовжує конкурс барменів Nemiroff Cocktail Challenge, новий сезон батлів із приготування коктейлів. 

«Оголошуємо третій сезон відео-батлу для найкреативніших людей у світі – для барменів», – кажуть в Nemiroff.

Тема нового сезону – Future Smash. «На карантині у кожного з нас просинається своя Піфія на триножнику. Ми намагаємося зазирнути у майбутнє та вгадати, коли це закінчиться? У травні? А може у червні?», – описують ідею організатори. 

Умови участі:

1. Бути барменом;

2. Зняти відео з приготуванням коктейлю на основі продукції Nemiroff, у якому присутнє зображення самого продукту, під час приготування коктейлю у відео показати світ з елементами можливого майбутнього, створити коктейль для цього часу незвичним способом або здивувати подачею.

3. Розмістити відео тривалістю до трьох хвилин у себе на сторінці в Facebook або Instagram з хештегом #NemiroffCocktailChallenge до 5 травня включно;

4. В описі до відео вказати рецепт напою;

5. Заповнити реєстраційну форму учасника на кожне відео окремо не пізніше 5 травня включно. Один учасник може подати до трьох відео робіт на конкурс.

6. До участі приймаються тільки відео, що відповідають пунктам 1-5.

«Кожен учасник може представити не більше трьох відео, за кожне з яких звісно отримає свої 500 гривень. Найкращі маги передбачення та коктейлів додатково отримають круті грошові призи, кількість яких збільшиться до семи. Крім того, нагадуємо, що вже скоро ми будемо оголошувати призи у додаткових номінаціях для кожного сезону», – додають в Nemiroff.

З 6 по 8 травня організатори відберуть 50 найкращих заявок. «Враховуємо відповідність темі, сюжет, подачу та якість відео. Саме серед цих 50 відео ми розіграємо рандомно сім головних призів по 5 000 грн та оголосимо їх 8 травня», – додають в Nemiroff.

Заповнити заявку можна на сайті проєкту.

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: Nemiroff