Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Nemiroff – у трійці лідерів ринку горілки в duty free. Уже третій рік поспіль

Утретє поспіль український виробник Nemiroff посів третє місце в рейтингу найбільш популярних брендів горілки в каналі Duty Free & Travel Retail, повідомляє звіт аналітичної компанії IWSR Drinks Market Analysis.

«Посилення позицій бренду в каналі Duty Free & Travel Retail – стратегічний напрямок компанії. Це ідеальне місце для того, щоб отримати зворотній зв’язок про новинки від споживачів з усього світу», – коментують у Nemiroff. 

«Експертиза, що бере початок в XVI столітті, професіоналізм команди і характерне маскулінне позиціонування з кожним роком дедалі більше зміцнюють статус Nemiroff як бренду-лідера на міжнародній арені», – додає генеральний директор Nemiroff Юрій Сорочинський.

У компанії додають, що Nemiroff також увійшла в топ-15 брендів міцного алкоголю року за версією IWSR. Зокрема, серед чинників наводять підписання угоди про спонсорство з організатором бійцівських турнірів UFC і контракт із компанією African Eastern щодо партнерства з дистрибуції в ОАЕ і на індійському субконтиненті.

Перше місце у рейтингу в каналі Duty Free & Travel Retail посів бренд Diageo Smirnoff, а друге – Absolut Vodka від Pernod Ricard. Десять провідних брендів у рейтингу відповідають за понад третину всього ринку – 36% продажів і 45% об’єму, додають у звіт.

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: Nemiroff