Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Кава, коктейлі, страви з сезонних продуктів: на Воздвиженці відкрили «Новий Смачний Проєкт»

Заклад «Новий Смачний Проєкт» відкрили в тестовому режимі на вулиці Кожум’яцькій на Воздвиженці. Це поєднання форматів кафе, бару та кав’ярні, за яке відповідають керівники кав’ярень Whitebeard Blackbird Андрій Чуковський та Йон Джин Кім.

«У певний момент усі почали шукати в каві стабільності. А ми зрозуміли, що цікаво шукати й нестабільність. Зрештою, кожна чашка кави – унікальна. Так само вирішили підійти й до меню: не хочеться щодня їсти таку саму їжу, хочеться чогось нового», – розповідає засновник Андрій Чуковський, який співпрацює з партнером Юрієм Хаценком («Хармс»).

У «Новому Смачному Проєкті» пропонують круасани, чизкейки та брауні. Обіди наразі подають у форматі staff meals: за 90 гривень пропонують три позиції, якими у цей день обідають й працівники закладу.

«Ми ввели практику staff meals: щодня готуємо для гостей їжу, яку самі їмо на обід», – пояснює адміністратор «Нового Смачного Проєкту» Йон Джин Кім. Наприклад, це може бути поєднання крем-супу з коренеплодів, рису з тушкованими овочами та напою з каскари.

Окрім того, у закладі є коктейльна карта з десятьма напоями по 140 гривень: п’ять класичних і п’ять твістів. Серед іншого пропонують твіст на French 75 під назвою Skittle 75 на кавуновому кордіалі, а також авторський коктейль Once Upon A Girl на коньяку та лікері Maraschino.

Наразі «Новий Смачний Проєкт» працює в тестовому режимі, офіційне відкриття закладу відбудеться 16 серпня о 17:00.Адреса: вулиця Кожум’яцька, 10-А
Режим роботи: 10:00-22:00
Telegram


Обкладинка та фото: Ярослав Друзюк