Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Новий інгредієнт Lyaness назвали на честь емоджі з персиком

Друге меню коктейлів запустив новий бар Раяна Четіявардани Lyaness. Серед нових коктейлів – коктейль Peach Emoji, присвячений емоджі з персиком. 

У новому меню бар, відкритий на колишній локації найкращого бару 2018 року Dandelyan, не відійшли від основної концепції – використання семи основних інгредієнтів, які є основними складниками коктейлів. Таким чином фокус у закладі роблять не на коктейлі, а на окремі інгредієнти.

«Витримуючи баланс між солодкістю, кислотністю, текстурою та ароматикою, ми винаходимо нові комбінації смаку», – розповідають у барі про один із нових інгредієнтів Peach Emoji. 

blank
blank

У напої основний акцент роблять на аромат персика, називаючи формат подачі “nose-totail”, обігруючи таким чином слова «ніс» і «коктейль». Для цього у барі обсмажили кісточки персиків, перевели плоди у рідкий стан за допомогою ензимів і обробили шкірки за допомогою лактоферментації.

Наприклад, на основі Peach Emoji готують коктейль Stone-Aged Highball з джином Hendrick’s. «Формат Highball дозволяє підняти ароматичні ноти персика вгору», – пояснюють в Lyaness. Коштує коктейль 14 фунтів. 

Окрім того, новими інгредієнтами Lyaness стали «Веганський мед» і «Золотий хліб».

Обкладинка: Lyaness