Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Офіційний джин серіалу «Флібеґ» випускає Фібі Воллер-Бридж

Офіційний джин серіалу «Флібеґ» випускають авторка шоу Фібі Воллер-Бридж та шотландський виробник Edinburgh Gin. 

Усі отримані кошти від продажу передадуть на потреби Единбургзького міжнародного фестивалю мистецтва. Дебют оригінальної п’єси «Флібеґ» відбувся на фестивалі, після того Воллер-Бридж адаптувала його як шоу для BBC. 

«Ми хотіли, аби ця пляшка відображала Единбург у всій його містичності та дивовижності. Звичайно, крізь очі Флібеґ, яка знайшла в цьому місті свій перший дім. Сподіваюся, що кожна покупка зможе надихнути вас на креативні та несамовиті розмови за келихом і зможе повернути до життя фестиваль», – коментує Воллер-Бридж, також відома за серіалом «Убивча Єва».

Трейлер серіалу «Флібеґ»

Авторка та виконавиця головної ролі в серіалі створила дизайн пляшки. Основою став діалог між героїнею Воллер-Бридж та персонажем Ендрю Скотта («Шерлок»), коли Флібеґ зізнається тому в коханні, а він відповідає: «Це пройде».

Скотт підписав кожну з пляшок самостійно. «Якщо цього вам не достатньо, щоб полювати на них і прикладати до щоки, то я не знаю, чого буде достатньо», – жартома додає авторка «Флібеґ», також відома за фільмом «Бунтар Один. Зоряні війни: Історія».

20 липня у продаж випустять лімітовану серію з кількох тисяч пляшок. Попереднє замовлення можна оформити на сайті.


Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: Edinburgh Gin