Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Новий бар Parakalo відкриють у готелі Bursa. Руфтоп-бар «1818» стане сезонним

Руфтоп-бар «1818» у готельному комплексі Bursa переходить на сезонний режим роботи. Натомість на першому поверсі Bursa Hotel відкриють музичний бар Parakalo, розповідає Barout виконавчий директор Bursa Василь Гроголь. Відкриття Parakalo відбудеться 23 серпня.

«У нас було завдання закрити сегмент гучного музичного бару – і ми спробуємо зробити це з Parakalo. Це буде заклад із простими коктейлями та атмосферою легких грецьких барів», – розповідає Гроголь. Додає, що з грецької назва Parakalo перекладається як «будь ласка».

blank
blank
blank

Бар із однією залою на колишній локації бутика Asthik матиме окремий вхід, близько 50 посадкових місць та контактну барну стійку.

У Parakalo працюватиме команда «1818» на чолі з бар-менеджером Богданом Бурковецьким. Особливістю закладу зроблять максимально простий підхід до коктейлів, зокрема й на рівні цін, каже Гроголь. Додає, що у барі продаватимуть німецьке крафтове пиво Noam, яке було ексклюзивом «1818».

  • Шоти – 80 грн
  • Пиво Noam – 120 грн
  • Коктейлі – 200 грн

Формат закладу Гроголь описує як «музичний бар». «Уже розпланували 18 вечірок до 18 жовтня», – каже Гроголь. Першу вечірку проведуть у день відкриття – 23 серпня.

Після запуску Parakalo працюватиме в обмеженому режимі – тільки у п’ятницю та суботу. Щодня заклад почне працювати у жовтні.

blank

У свою чергу, бар «1818» на даху Bursa перейде на новий режим роботи: відтепер працюватиме заклад лише у теплі місяці року. Це означає, що після початку холодного сезону заклад тимчасово призупинить роботу і відновить навесні. Обкладинка та ілюстрації: Bursa Hotel