Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Parovoz online meet-ups

Слово від Редакторки: Відкриваю свій Google Calendar і задоволено всміхаюсь. Завтра побачусь з Деніелем, глобал амбасадором Angostura, який так вразив мене своєю енергетикою на Athens Bar Show. А минулого тижня пила каву з Маріо Фарула, співвласником Dirty в Мілані. Так-так, я пила каву, а Маріо, гуляючи пляжем, розповідав про те, як він відкрив бар, чому ненавидить правила та що рухає його мотивацією в барній індустрії. В цей момент на зв’язку було до 30 українських барменів, адже все це відбувалось онлайн.

Parovoz BarScience запустили цілу серію онлайн-мітапів з легендами барного світу, де кожен зацікавлений у барному розвитку може приєднатися до лекцій цілком безкоштовно. Вирішила поспілкуватися з керуючим баром Parovoz Speakeasy Костянтином Гавриленко про сенси, реалії та майбутнє. 

Маріо Фарула, співвласник бару Dirty в Мілані

— Костю, через які реалії пройшла концепція вашої школи для барменів?

З початком війни в нашій країні сфера гостинності почала втрачати професіоналів своєї справи. Багато хто пішов захищати нашу країну, багато хто змінив свою роботу на більш стабільну. Ресторани та бари переживають складні часи вже не перший рік, і якою б сильною в нас не була любов до справи, люди задаються питанням: «А як мені годувати себе та свою сімʼю, якщо вже третій рік поспіль стабільності в ресторанній справі зовсім немає?».

Аналізуючи всі ці події, команда бару Parovoz Speakeasy прийняла рішення зробити акцент на навчанні нових людей та підвищенні кваліфікації вже працюючих барменів. Parovoz оновив школу барменів Parovoz BarScience та створив абсолютно новий формат навчання, запросивши доєднатися найкращих лекторів України.

Наші лектори — найліпші професіонали барної індустрії в Україні і не тільки! Доречі, ми не змінювали ціни на навчання з довоєнних часів, адже розуміємо, що у людей важко із заробітком. Тож, навпаки, ми збільшили кількість лекційних та практичних занять до двох тижнів по сім годин на добу. На наших плечах велика відповідальність, саме тому ми залучилися підтримкою наших друзів з усього світу, і як ви вже зрозуміли, цих друзів в нас дуже багато, і всі вони готові нам допомагати. Проблема була лише в тому, а як саме допомагати?

Костянтин Гавриленко, керуючий баром Parovoz Speakeasy.

— Розкажи, як прийшла думка проведення онлайн зустрічей з відомими світовими зірками індустрії?

Близько півроку назад ми оновили наш заклад і замінили старі телевізори на нову LED панель, а ідея онлайн зустрічей прийшла сама по собі. Одна з наших лекторок, Міла Черній, на момент потоку курсу, знаходилась закордоном, і ми вирішили провести лекцію в онлайн-форматі, і цей формат спрацював!

Не довго думаючи, ми запросили приєднатися нашого першого гостя, ним був Patrick Pistolesi, наш давній друг, який одразу прийняв нашу пропозицію. Це було просто неперевершено! Було покладено крутий початок.

Також до нас доєдналися наші друзі з інших міст і стали майданчиками для трансляцій та нашими освітніми партнерами:

* Якщо є бари, що бажають долучитися до ініціативи та транслювати лекції в інших містах, прохання написати Костянтину.

Трансляція лекцій у барі “ПОЛУНОЧНИКИ”, у Вінниці.

— Скільки зустрічей вже відбулось? Скільки ще попереду?

На цей момент ми проводимо вже пʼяту онлайн-зустріч з найкращими зірками світової індустрії! Ми вже спілкувалися з:

  • Patrick Pistolesi — Drink Kong owner, Italy
  • Alexander Frezza  — L’Antiquario owner, Italy
  • Alexandre Gabriel — owner & master blender of Maison Ferrand in France
  • Mario Farulla — Dirty Milano owner, Italy

Маємо в планах зустрічі щотижня, і план цих івентів прописаний вже до осені. Повірте, ви будете дуже здивовані, коли побачите чиєю підтримкою ми залучилися та хто наші запрошені гості!

Найближча лекція — вже завтра, говоритимемо з легендарним Daniyel Jones — глобал бренд-амбасадором ANGOSTURA.

Найважче в комунікації та організації зустрічей — це різні часові пояси, потрібно робити так, аби для всіх був win-win, для нас це важливо. У людей є своя робота, а у запрошених гостей — свої справи та багато інших факторів, які на це впливають. Інколи домовленості про онлайн-міти можуть тягнутися більше тижня, але частіше за все з позитивними для нас рішеннями.

 — Чи беруть спікери гонорари за виступи? Якщо так, хто покриває витрати? Чи є партнери?

Щодо гонорарів, як я вже казав, усі запрошені гості — наші друзі, або друзі наших друзів, тож ніхто з них не бере гроші за участь. Я дуже вдячний і пишаюсь тим, що ми маємо таких людей, їх підтримка — безцінна для нас і для нашої країни, так як змоги виїзду за кордон у багатьох із нашої індустрії немає.

Так, у нас є партнери, це компанія ICE3 в Італії, але, знову ж таки, це наші друзі. Це колега, яка досить давно проживає в Італії, її звати Юлія, вона — українка. Ми співпрацюємо з Юлією, і вона допомагає залучитись новими комунікаціями з відомими діячами барної спільноти світу.

— Яка розмова запамʼяталась найбільше?

Виділити якийсь один онлайн міт я не можу. Всі запрошені гості — різні, у кожного — своя цікава та надихаюча історія, у кожного — свій темперамент, стиль та манера спілкування, але можу сказати одне. Жодна зустріч не була нудною, ми отримуємо дуже багато цікавої та корисної інформації з перших вуст, і ось це дійсно надихає!

Лекція та дегустація від Alexandre Gabriel. 

— Які плани у Parovoz-a з приводу освітніх івентів в індустрії?

Щодо наших планів, ми не плануємо зупинятись. Онлайн зустрічі будуть проводитись, тим паче, що у світі — безліч чудових людей і професіоналів своєї справи, яким є чим з нами поділитись. Україна є на коктейльній карті світу і це дуже круто! Вже четвертий рік поспіль бар Parovoz SpeakEasy потрапляє до найпрестижніших рейтингів.

Ми радіємо, коли до цих рейтингів приєднуються наші колеги, як ось наприклад у минулому році до гіду 50 Best Discovery доєднались Beatnik та Loggerhead. Це вкотре доводить усьому світу, що нам дійсно є що показати, і так само поділитись своїми знаннями з іншими країнами!

Також, наша оновлена школа…

В нас є дуже амбітні плани на майбутнє щодо ії розвитку, але про це не зараз, найближчим часом ви самі про все дізнаєтесь.

Розмовляла: Міла Черній, головна редакторка BAROUT.
Відповідав: Костянтин Гавриленко, керуючий баром Parovoz Speakeasy.