Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Parovoz Speak Easy включили в рейтинг Top 500 Bars

Київський бар Parovoz Speak Easy включили в рейтинг Top 500 Bars. У новому рейтингу 2020 року заклад посів 331 місце.

«Я звернув увагу на цей рейтинг торік, одразу здивувався, що в ньому не було українських барів, адже ми якісно розвиваємося і маємо, чим пишатися, – коментує співвласник Parovoz Speak Easy Дмитро Шовкопляс Barout. – Певно, завдяки тому, що ми не зупинилися і продовжили активність, нас помітили укладачі рейтингу».

«Для нашого бару й команди це однозначно приємна подія, особливо на тлі труднощів, які зараз всі переживають. Оскільки це нагадування про те, що багато чого, що ми робимо, може бути відзначеним і стати причиною для багатьох шанувальників коктейлів відвідати Україну. Сподіваюсь, з кожним роком дедалі більше наших барів будуть представлені в рейтингу. Адже нам є, чим здивувати, а професіоналів ремесла стає більше», – додає Шовкопляс.

У рейтингу Parovoz випередив заклади на зразок Every Cloud (Лондон), Officina Milano (Мілан) та Opera Bar (Сідней).


Рейтинг Top 500 Bars заснували у 2019 році. На відміну від традиційних рейтингів, він базується не на оцінках експертів чи голосуваннях гостей, а на алгоритмі, заснованому на відкритих даних в інтернеті. «У час big data, штучного інтелекту та інших цифрових революцій ми вважаємо потрібним використанння цих технологій у визначенні найкращих в глобальній індустрії барів», – пояснюють упорядники рейтингу.

Додають, що дані зібрали з понад тисячі джерел в інтернеті на 20 мовах світу. Використовували не лише оцінки медіа та експертів, а й рейтинги та рецензії користувачів, а також результати пошукових запитів. 

Наразі Top 500 Bars опублікували лише перші 200 місць рейтингу за 2020 рік, у ньому поки лише один представник України.


Підписуйтеся на Barout у Telegram – збираємо всі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка та фото: Parovoz Speak Easy