Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Це перше в світі шотландське віскі, витримане в бочках для мескалю

Нове видання шотландського віскі Dewar’s під назвою Ilegal Smooth надійде у продаж в Північній Америці у квітні. Виробник називає його «першим у світі шотландським віскі, що пройшло завершальний процес витримування в бочках для мескалю».

Бленд віскі Dewar’s 8-річної витримки дозріває у бочках виробника мескалю Ilegal. Це друге видання Dewar’s у серії напоїв, які витримують у діжках з-під інших видів алкоголю – у 2019 році виробник випустив Caribbean Smooth

«Dewar’s радий запустити друге видання серії, яке продовжує виходити за межі категорії віскі і підкреслювати інноваційність бренду. […] Цей напій руйнує всі міфи про поєднання віскі та мескалю, він дає можливість для розвитку в обох категоріях», – коментує віцепрезидент Dewar’s у північноамериканському регіоні Браян Кокс.

Представник Dewar’s додає: «Ми вже давно думали про експерименти з сегментом мескалю і раді представити перший у світі напій у цьому форматі разом із Ilegal».

Окрім того, Кокс доповнює, що бачить багато паралелей між співзасновником Dewar’s Томмі Дюваром і засновником Ilegal Джоном Рексером: «У них обох є сміливість, кмітливість та пристрасть до створення нового в максимально амбітному масштабі – найкращих ультрапреміальних міцних напоїв».

Спочатку надійде у продаж на ринки США та Канади. Вартість – 22 долари за 750 мілілітрів.

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: Dewar’s