Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Перший український hard seltzer: «Оболонь» почали продавати слабоалкольні мінеральні напої

Напої з категорії hard seltzer почала продавати українська компанія «Оболонь». Виробник називає це «відкриттям категорії в Україні»

«Компанія “Оболонь” започатковує ще один сегмент ринку. Це слабоалкогольні напої категорії “хард зельцер”, що вже стали справжнім хітом у США минулого літа і зараз підкорюють Європу. Приємно, що український ринок не “пасе задніх” і завдяки “Оболоні” наші споживачі одними з перших мають змогу відкрити для себе ці напої», – йдеться у повідомленні компанії.

Виробники кажуть, що цільовою аудиторією категорії є молодь: «Це покоління людей, які прагнуть до здорового способу життя, тому у категорії алкоголю обирають легкі та низькокалорійні продукти як альтернативу пиву чи міцним напоям. Такі споживачі відкриті до нового і зацікавлені у різноманітті смаків».

В Україні перші партії напоїв почали з’являтися у липні. Наразі доступні два смаки: Obolon Hard Seltzer Orange & Lemon» (апельсин та лимон) та Obolon Hard Seltzer Black Cherry (чорна вишня). «Рівень алкоголю становить 4,5%. Особливою рисою цієї категорії є низька калорійність. Хард зельцер не містить цукру, тож вміст калорій всього 28 ккал на 100 г напою (вуглеводів 0,8 г)», – додають в «Оболоні». 

Виготовляють hard seltzer від «Оболоні» на підприємстві в Олександрії у Кіровоградській області.

  • Hard seltzer – умовна назва категорії, що об’єднує мінералізовані напої із вмістом алкоголю. За оцінкою, до 2027 року категорія виросте до загального об’єму ринку в 14,5 мільярдів доларів.
  • Раніше Barout розповідав про напої в категорії hard seltzer від Smirnoff, Jose Cuervo і Brewdog.

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: «Оболонь»