Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Перший український спиртзавод виставили на аукціон

Перший український спиртовий завод виставили на приватизаційний аукціон, повідомляє Фонд державного майна України. Першим об’єктом спиртової галузі, що може пройти приватизацію, стане Немирівське місце провадження діяльності та зберігання спирту. 

«15 вересня 2020 року Фонд державного майна України оголосив про проведення першого аукціону об’єктів спиртової галузі – Немирівського МПД (об’єкт ДП “Укрспирт”), який відбудеться 15 жовтня 2020 року», – йдеться в повідомленні фонду.

Ілюстрація Фонду держмайна

Стартова ціна Немирівського МПД у місті Немирів у Вінницький області на аукціоні – близько 50 мільйонів гривень, уточнюють у Фонді держмайна. 

Таким чином розпочато масштабну програму з приватизації підприємств спиртової галузі, метою якої є виконання закону про демонополізації спиртової галузі, кажуть у ФДМ. 

Додають, що, відповідно до чинного законодавства, єдиною можливістю стати учасником ринку виробництва спирту в Україні до 1 липня 2021 року є придбання об’єкту спиртової галузі.

Також Фонд державного майна запустив спеціальний сайт про приватизацію спиртної галузі.


1 липня набув чинності закон, що скасовує державну монополію на виробництво спирту. Тепер ліцензію на виробництво спирту можуть отримати підприємства будь-якої форми власності, а державне підприємство «Укрспирт» припинить бути монополістом. Утім, до 1 липня 2021 року виробництво спирту буде відбуватись лише на державних заводах.

Детальніше про положення закону ми розповідали за посиланням.


Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: «Укрспирт»