Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Продажі рому зросли на 7,5% за рік

Мільярда фунтів загальної вартості та 7,5% зростання за рік сягнули глобальні продажі рому. У момент, коли бум на джин у світі подає перші ознаки сповільнення, ром може стати новим популярним напоєм, із посиланням на звіт аналітичної компанії Global Data повідомляє The Spirits Business.

«Зростання рому як категорії обумовлює запит споживачів на крафтові міцні напої. Це явище можна порівняти зі зростанням категорії крафтового пива за останнє десятиліття. Якщо у 2006 році на ринку Великої Британії були доступні лише 50 брендів рому, то в 2019-му їх уже близько 200», – цитує видання аналітика Global Data Меттью Коутса. 

«Ці зміни в категорії змінюють позиціонування джину – тепер це не дешевий напій для вечірок чи улюбленець моряків, а преміальний люксовий міцний напій», – додає Коутс.

За звітний період глобальна категорія джину виросла на 3,8%. Оскільки визначальними чинниками зростання популярності джину було використання напою в коктейлях і відкриття нових виробництв, ці самі фактори можуть вплинути на успіх рому як глобальної категорії, додають у Global Data.