Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Пройдіть тест і дізнайтеся, яке віскі вам підходить

Тест, який дозволяє визначити ваш сорт віскі на підставі ваших вподобань, запустила компанія Diageo. Називають програму «Яке віскі – ваше?».

«Це інноваційний цифровий досвід, який за допомогою штучного інтелекту і технологій машинного навчання аналізує вподобання людей, аби створити унікальний “Смаковий слід”», – розповідають у блозі Diageo.

«Ми використовуємо наші знання з поведінки споживачів та нашу сторічну експертизу у сфері віскі, а також проривну технологію штучного інтелекту, щоб відкрити та насолоджуватися смаками шотландського віскі», – розповідає керівниця проєкту Еделайн Коай.

Алгоритм пропонує обрати односолодове віскі, яке підходить вам, на підставі відповідей на одинадцять запитань, пов’язаних зі смаковими вподобаннями. Серед запитань: «Наскільки часто ви їсте банани?» та «Як ви ставитеся до перцю чилі?».

До прикладу, якщо ви обираєте, що регулярно їсте банани, не боїтеся перцю та любите імбир, алгоритм запропонує вам віскі Mortlach 20-річної витримки та The SIngleton 15-річної витримки. 

Підписуйтеся на Barout у Telegram – збираємо всі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: Diageo