Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

«Раньше было лучше»: на Майдані відкрили ностальгійний бар-магазин

Заклад «Раньше было лучше» почав роботу на вулиці Бориса Грінченка біля майдану Незалежності. Комплекс поєднує магазин одягу, бар і кав’ярню.

«Ми вирішили відкрити місце, де можна було б смачно випити у хорошій атмосфері. І водночас придбати одяг, який треба замовляти в інтернеті чи годинами ходити торговими центрами», – розповідає засновниця Світлана Патлатюк.

У барі «#РаньшеБылоЛучше» пропонують класичні та авторські коктейлі. «Наші авторські напої – це насичені збалансовані коктейлі, від найбільш солодких і легких аперетивів до гірких, кислих і димних дижестивів», – каже бар-менеджерка Софія Прохоренко. Зокрема, серед авторських коктейлів Yakuza на Finlandia Lime (150 грн) і Bronson’s Punch на трьох видах Jack Daniel’s (190 грн).

Бар-менеджерка додає, що в барній карті також вина Нового Світу на зразок Чилі та Нової Зелендії. Також пропонують шоти – B52 (85 грн) і Green Mexican (85 грн).

  • Manhattan – 140 грн
  • Margarita – 140 грн
  • Mojito – 140 грн
  • Cosmopolitan – 150 грн
  • Whiskey Sour – 150 грн
  • Old Fashioned – 160 грн
  • Boulevardier – 160 грн

Головним коктейлем у карті називають однойменний «Раньше было лучше» (75 грн) – це ром, пепсі, лимон і лід. «Особливість коктейлю полягає в тому, що інгредієнти не змішують, а подають окремо. Тобто насправді це ніякий не коктейль. Просто раніше ми любили так пити, та й зараз п’ємо», – каже засновниця Патлатюк.

У свою чергу, в магазині продають одяг від брендів Nike, Adidas, New Balance, Eastpak і Napapijri.Адреса: вулиця Бориса Грінченка, 4
Режим роботи: 09:00-22:00 (з понеділка по четвер), 10:00-02:00 (з п’ятниці по неділю)
Facebook


Фото та обкладинка: «Раньше было лучше»