Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Рейтинг: яка горілка найбільш популярна в світі

Виробник Ketel One зберіг лідерство у рейтингу найбільш популярних брендів горілки у найкращих барах світу, про це свідчить звіт журналу Drinks International. 

Брендом горілки номер один у своєму барі Ketel One назвали 32% опитаних виданням барменів. Голландська горілка від родини Нолет залишається вибором професіоналів, зокрема, завдяки проявам у конкурсі бартендерів World Class від Diageo, пояснюють упорядники рейтингу.

«Як один із брендів Diageo Reserve, Ketel One отримує чимало уваги через конкурс World Class. До прикладу, в 2019 році один із раундів глобального фіналу турніру провели на дистилерії Ketel One в Нідерландах. Це робить бренд відомим для барменів, а від них передається і споживачам», – пишуть Drinks International.

  1. Ketel One;
  2. Grey Goose;
  3. Absolut;
  4. Belvedere;
  5. Tito’s;
  6. Stolichnaya;
  7. Wyborowa;
  8. Russian Standard;
  9. Ciroc;
  10. Skyy;

Головною несподіванкою звіту в цій категорії стала перша поява бренду горілки Tito’s Handmade Vodka зі штату Техас – причому одразу на п’ятій позиції. Редактори стверджують, що бармени цінують виробника за крафтовий підхід. Через Tito’s уперше за понад десять років Smirnoff не очолив рейтинг найбільш популярного міцного алкоголю за підсумками року в США.

Друге місце в рейтингу – Grey Goose французького виробництва від Bacardi. У свою чергу, в чільну трійку піднявся виробник Absolut від Pernod Ricard, потіснивши з третьої позиції Belvedere.


Упорядники Drinks International кажуть, що мають на меті є показати стан ринку і його динаміку за рік, а також його вплив на барну індустрії, а не дослідити точну кількість проданих напоїв.

При підготовці рейтингу використали інформацію, надану 106 барами по всьому світу. Критерієм додання бару до списку були «перемоги чи номінації на міжнародних конкурсах». Зокрема, це учасники списків The 50 World’s Best Bars і Spirited Awards, регіональних конкурсів, а також рейтингу міжнародних версій журналу Time Out.


Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: Ketel One