Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Зірковий бартендер Ремі Саваж вперше приїде в Україну. Проведе гостьову зміну в Одесі із Данілом Невскі

Французький бар-менеджер Ремі Саваж та співвзасновник Cocktails For You Даніл Невскі проведуть гостьову зміну в одеському барі Elixir.

Ремі Саваж вперше відвідає Україну, а Даніл Невскі – Одесу. 10 лютого вони влаштують семінар про креативність, натхнення та свої проєкти, а 10 та 11 лютого готуватимуть авторські коктейлі за барною стійкою в Elixir.

blank

У 2018 році Ремі Саваж став найкращим міксологом Європи за версією Mixology Bar Awards. Він також отримав нагороду The Iconic Bartender за версією The World’s 50 Best Bars.

Раніше він був бар-менеджером закладу Artesian – одного з найкращих барів світу. Ремі Саваж також є співвласником двох лондонських барів – Floraison та A Bar With Shapes For A Name.

Даніл Невскі був одним із засновників блогу Cocktails For You, який має понад мільйон читачів на всіх платформах. Після виходу з проєкту він заснував власний під назвою Indie Bartender.

Крім того, і Ремі Саваж, і Даніл Невскі входять до рейтингу 100 найвпливовіших людей барної індустрії за версією журналу Drinks International.

Початок гостьової зміни бартендерів в обидва дні – о 20:00. Вхід на гест-бартендинг в Elixir вільний.

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: Ремі Саваж