Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Ром Plantation змінить назву. Причина – асоціації з рабством (оновлено)

Бренд рому Plantation змінить назву. Причина – асоціації терміну «плантація» з багатостолітньою рабовласницькою практикою, пояснюють представники бренду в коментарі Drinks International.

«По всьому світу триває діалог про рівність рас. Ми усвідомлюємо, що слово “плантація” має негативну конотацію для певних людей, особливо в контексті темних особливостей минулого часу. Ми хочемо вирости у нашому розумінні цих питань», – пояснює рішення Александр Габріель, майстер із купажів Plantation.

Промо-зображення Plantation

Наразі Plantation не оголосив нову назву бренду. «Поки ми не маємо деталей щодо еволюції бренду, але ми хочемо заявити всім, що ми працюємо над доречними змінами», – додав Габріель.

У виробника доповнюють, що мова не йде про зміну виробничих методів чи передислокацію виробництва компанії. Основні виробничі потужності Plantation розташовані на острові Барбадос в Атлантичному океані. 

Оновлення 13:45: Наразі рішення стосується ребрендингу тільки на ринку США, додає у коментарі Barout компанія «ТС Плюс», що є дистриб’ютором Plantation в Україні.


Низка глобальних брендів переосмислила свій підхід до маркетингу та неймінгу після найбільших з 1968 року масових протестів у США, спричинених незаконним убивством поліцейським афроамериканців Джорджа Флойда та Бріонни Тейлор.

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: Plantation