Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Сімоне Капорале створив безалкогольний напій

Бренд безалкогольного напою створив бартендер Сімоне Капорале, відомий за роботою в лондонському барі Artesian, який зараз запускає бар Sips у Барселоні.

«Zeo дозволяє відтворити текстуру і тепло традиційного спиртного напою, але без алкоголю», – розповідають виробники. Додають: «Ми хочемо вдихнути життя у ваш домашній бар завдяки безалкогольним напоям, які смакують, як алкогольні. Це напої високої якості, створені бартендерами, які знають свою справу».

Капорале каже, що процес розробки й запуску напою тривав протягом трьох років. Створити Zeo вирішили з амбіцією вивести на ринок найбільш смачні безалкогольні напої. 

blank
blank

Наразі в лінійці Zeo запустили напій Botanical Dry. Його подають як безалкогольну альтернативу джину чи горілці: готують на основі дев’яти ботанікалів, куштувати рекомендують з тоніком. Вартість пляшки – 25 фунтів. Замовити можна на сайті чи в Amazon.

Незабаром планують запустити другий напій Zeo, який позиціюють як альтернативу віскі. Напій Spiced Oak, який називають «ідеальним для безалкогольного Old Fashioned».

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: Zeo