Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Скляні перегородки і дистанційні замовлення: варіант роботи під час карантину з Британії

Варіант продовження роботи закладів під час карантину запропонувала британська компанія Oakman Inns на прикладі пабу Betsey Wynne у місті Свонборн у центральній частині Великої Британії, розповідає сюжет Sky News.

Завдяки великій площі приміщення та великому літньому майданчику закладу вдалося виконати вимоги щодо дистанції між гостями і зберегти близько 75% посадкових місць від звичайного планування закладу.

«Нам пощастило, що ми маємо достатньо багато місця. Ми позбулися частини меблів, збільшили дистанцію між столами і поставили обмежувальні скляні панелі для розмежування гостей», – розповідає телеканалу керівник Oakman Inns Дермот Кінґ. 

У закладі автоматизували процес замовлення страв, відмовилися від роздаткових матеріалів у вигляді меню та зробили окремими вхід і вихід із закладу. 

Якщо раніше паб міг прийняти понад 200 людей одночасно, то зараз кількість посадкових місць становить 146. Кінґ додає, що для цього закладу довелося повністю відмовитися від посадкових місць за барною стійкою, відкривши для гостей виключно місця за столами. 

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: Sky News