Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Співзасновник гурту Joy Division випустив джин

Джин FAC51 The Haсienda, присвячений музичному майданчику Hacienda у Манчестері, випустив співзасновник музичних гуртів Joy Division і New Order Пітер Хук, пише компанія Manchester Gin.

Для приготування напою використовують шкірку лимона та лайма, таким чином віддаючи пошану руху музичному напрямку ейсід-хауз, із яким асоціюється Hacienda. Також серед інгредієнтів кульбаба і корінь лопуха. «Мені подобається цей натяк і тонкі ноти напою», – каже музикант.

Хук розробив джин спільно з місцевим виробником Manchester Gin. Напій доступний в обмежених партіях і пляшках зі спеціальною етикеткою.

«Наш джин – досить нова річ для Манчестера. Та ми хотіли висловити пошану культурному руху, який має коріння в місті. Для нас ця співпраця – ідеальний спосіб відзначити минуле, теперішнє і майбутнє Манчестера», – кажуть у Manchester Gin.


Раніше ми розповідали про бум на джин та окрему категорію рожевого джину у Великій Британії. Також ми розповідали про розчинний і концентрований джин, а також джин із 25% алкоголю.

Окрім того, зірки серіалу «Пуститися берега» запустили бренд мескалю, а акторка Сара Джессіка Паркер відкрила свій бренд вина.


Обкладинка: Manchester Gin