Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Спирту на 8 млн санітайзерів пожертвували виробники Johnnie Walker

Близько 2 мільйонів літрів спирту на виробництво 8 мільйонів санітайзерів пожертвувала Diageo. У першу чергу спиртовмісні розчини отримають працівники медичної сфери, які борються з поширенням пандемії коронавірусу, кажуть у найбільшій алкогольній компанії світу.

Етиловий спирт 96% передали партнерам компанії з виробничими потужностями для виготовлення спиртовмісних гігієнічних продуктів, «аби захистити працівників сфери охорони здоров’я під час пандемії Covid-19».

Вироблені санітайзери надійдуть у низку країн. Наприклад, у Сполученому Королівстві та Ірландії їх отримають лікарі та інші представники медичної системи, у США їх передадуть на потреби місцевих спільнот, а в Кенії – для не захищених верств населення та груп ризику.

«Diageo продовжує співпрацювати з державною та місцевою владою в різних країнах, де присутні виробничі потужності компанії. Спирт зроблять доступним відповідно до місцевих особливостей. Таким чином це пожертвування використають з максимальною ефективністю», – йдеться у повідомленні виробника Johnnie Walker, Tanqueray і Smirnoff.

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: Diageo