Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Створити міністерство, яке відповідає за сферу гостинності, пропонують у Британії. Петиція зібрала 200 000 підписів

Створити в уряді Великої Британії окреме міністерство, що відповідатиме за сферу гостинності та громадського харчування, пропонують британські ресторатори та готельєри. Відповідна петиція на офіційному сайті парламенту Сполученого Королівства зібрала вже понад 200 тисяч підписів. 

«Індустрія сфери гостинності Британії відповідальна за близько 3 мільйонів робочих місць, 130 мільярдів фунтів і 38 мільярдів податків. Утім, на відміну від сфер мистецтва чи спорту, ми не маємо окремого міністра. Ми закликаємо створити посаду міністра сфери гостинності для чинного та всіх наступних урядів», – пояснюють мотивацію пропозиції.

Привернути увагу до питання у Британії вирішили завдяки кампанії A Seat at the Table («Місце за столом»), яку запустили в жовтні. Особливо важливою співпраця сфери з владою стала в час пандемії, пояснюють організатори ініціативи.

Для того, аби петицію розглянув британський парламент, потрібно 100 тисяч підписів. Станом на 11 січня вона зібрала вже вдвічі більше підписів – понад 200 тисяч. Розглянути її повинні на засіданні 11 січня.

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру