Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Помер власник Taittinger Клод Теттенже. Йому було 94 роки

Помер Клод Теттенже, який раніше керував французьким брендом шампанського Taittinger Champagne. Він помер у 94-річному віці у Парижі.

Як пише SpiritedZine, Теттенже приєднався до бізнесу його родини у 1949 році, коли йому було 22 роки. Уже у 1960 році він очолив компанію і був президентом Taittinger Champagne до 2005 року.

У 60-х роках Теттенже замовив дослідження ставлення французів до шампанського, після чого Taittinger Champagne став одним з перших брендів шампанського, який створював ефективні рекламні кампанії, розповідають у виданні.

blank

На посаді керівника компанії Теттенже розширив виробництво шампанського з 85 000 ящиків до 410 000 ящиків на рік. Він також висадив 350 акрів виноградників, завдяки чому до його виходу на пенсію бренд володів удвічі більшою площею виноградників.

Крім того, Теттенже створив міжнародну кулінарну премію імені П’єра Теттенже, названу на честь свого батька. Пізніше він запустив мистецьку колекцію шампанського Taittinger, у якій брали участь світові художники, створюючи етикетки для бренду.

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: Taittinger