Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Команда TALKIES у благодійному турі

14 серпня київський бар на Подолі Talkies відсвяткував свій четвертий День народження.  Чотири роки бар міксує коктейлі, дивує концептуальними меню, крутить джаз та, разом із гостями, проживає різні обставини, що підкидає життя.

Вітаємо команду бару дружніми сheers та цим невеликим матеріалом про тур, у який вирушили дівчата з Talkies.

Колись, у довоєнні, коли ми розмовляли з керуючим баром Валерієм Пронькіним про барні плани, він мріяв організувати міжнародний Talkies guestshift tour. Хтось скаже, що під час повномасштабного це неможливо, але команда вирішила, що барледі Альона Янкова та маркетологиня Карина Гальонка гідно представлять бар у закордонному благодійному турне. 

Тур розпочався з бару Woda Ognista у Варшаві, де дівчата провели лекцію, розповівши про  концепцію Talkies, меню та маркетинг, а ввечері здивували гостей смаковими поєднаннями та подачею коктейлів.

Розпитали у Альони та Каріни про враження від гесту та й, загалом, від виїзду за межі країни.

Альона:

“Було трішки дивно виїжджати, але ще більший подив був від кількості людей, які також виїжджають. Здається, що стільки ж людей на кордоні було на початку повномасштабного. Але зараз більшість їдуть на короткий період часу, у відпустку. 

Рефлексуючи саме з приводу гесту у Варшаві, можу точно сказати, що зі сторони поляків ставлення дуже шанобливе, і в основному вони дуже зацікавлені в тому, що ми їм пропонуємо. Здається, вони ніколи не куштували такі поєднання і не бачили таких подач коктейлів”.

Карина:

“Гості зустрічали дуже круто. Всі були максимально милі, багато української діаспори. Під час гесту був тотальний захват. Жодного негативного відгуку. За роки роботи в барі, одразу помічаєш подобається гостю чи ні, потрапили ми в смакові вподобання чи ні. В Польщі — прямісінько в яблучко.

Я спілкувалась з гостями і вела невеликі small talks з командою, всі як один говорять, що барна індустрія у них страждає. Є купа класних барів, але місцеві надають перевагу пабам.

Ми ще сміялись з Альоною, що було б дуже доречі масштабувати Talkies у Варшаву. Але знову ж таки, це поверхневе вивчення ринку…”

Після гостьової зміни у Варшаві команда Talkies перерахувала 30 000 грн до Фонду Shields Ukraine.


Наступні зупинки Talkies bar-турне:

Gimlet Nordic Bar, 2.09 — Рига, Латвія

— Лекція на Perfect Serve Barshow, 5.09 — Амстердам, Голандія

— Flying Dutchmen Cocktails, 6.09 — Амстердам, Голандія

Ці гостьові зміни також будут націлені на збір коштів для Shields Ukraine та Всім Дім.

Чекатимемо на новини та враження від команди Talkies та дякуємо за намагання та амбіції розповісти про себе та українську барну культуру у світі!

Go, Talkies!