Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Текілу Двейна «Рока» Джонсона випускатимуть власники Jagermeister

Глобальним дистриб’ютором текіли Teremana, заснованої зіркою фільмів «Форсаж» і колишнім реслером Двейном «Роком» Джонсоном, стане німецька компанія Mast-Jagermeister, власники Jagermeister. Про це пише Beverage Dynamics.

США, Канада та Мексика стануть першими країнами, де запустять текілу «Рока». Напій надійде у продаж в двох варіантах Teremana Blanco (30 доларів за 750 мл) і Teremana Reposado (32 долари за 750 мл).

Джонсон анонсував запуск компанії у листопаді. Слоган напою Teremana – «Текіла, яка належить людям». «Пані та панове, я представляю вам Teremana. У назві – “дух землі”. “Tera” відображає термін “земля”, а “mana” – це сильний полінезійський дух, який керує нами», – розповідає актор полінезійського походження в Instagram.

«Наша мета – створити текілу найкращої якості та смаку. Причому зробити це правильно – руками», – додає зірка серії фільмів «Форсаж». Каже, що Teremana виготовляють текілу вручну з блакитної агави, а витримують у високогірному мексиканському регіоні Халіско і продаватимуть невеликими партіями.

Джонсон розповідає, що компанія наразі продовжує налаштовувати процеси. Запустити текілу у продаж, згідно з постом засновника, планують у першому кварталі 2020 року.

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: Teremana