Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Текілу Двейна «Рока» Джонсона почнуть продавати в березні: дивіться, який вигляд має пляшка

Запуск свого бренду текіли призначив на березень актор Двейн «Рок» Джонсон. Також зірка фільмів «Мумія» та «Хоббс і Шоу» вперше показав дизайн пляшки текіли під назвою Teremana.

Джонсон анонсував запуск компанії у листопаді. Слоган напою Teremana – «Текіла, яка належить людям». «Пані та панове, я представляю вам Teremana. У назві – “дух землі”. “Tera” відображає термін “земля”, а “mana” – це сильний полінезійський дух, який керує нами», – розповідав актор полінезійського походження в Instagram.

«Наша мета – створити текілу найкращої якості та смаку. Причому зробити це правильно – руками», – додає зірка серії фільмів «Форсаж». Каже, що Teremana виготовляють текілу вручну з блакитної агави, а витримують у високогірному мексиканському регіоні Халіско. Додає, що мова йде про крафтовий продукт, тому його продаватимуть невеликими партіями.

США, Канада та Мексика стануть першими країнами, де запустять текілу «Рока». Напій надійде у продаж в двох варіантах Teremana Blanco (30 доларів за 750 мл) і Teremana Reposado (32 долари за 750 мл).

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: Двейн Джонсон / Instagram