Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Тестування працівників київських закладів на Covid-19: тепер не вимога, а рекомендація КМДА

Зобов’язання закладів київських закладів «організувати» працівникам щомісячні тести на Covid-19, яку напередодні анонсував мер Києва Віталій Кличко, перевели у формат «рекомендацій». Це підтверджує протокол засідання штабу ліквідації наслідків надзвичайної ситуації від 22 червня.

«Рекомендувати суб’єктам господарювання систематично здійснювати тестування працівників (персоналу) методом імуноферентного аналізу з метою вчасного виявлення випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу Covid-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2 та унеможливлення місцевої передачі даного захворювання», – пишуть у протоколі органу Київської міської державної адміністрації. У цьому формулюванні також не уточнюється періодичність рекомендованих тестувань.

Під час брифінгу 22 червня голова КМДА Кличко заявив, що заклади громадського харчування повинні забезпечити працівників щомісячним тестуванням на коронавірус. «Штаб із надзвичайних ситуацій міста ухвалив рішення про те, що власники і керівники торгових мереж, закладів громадського харчування, сфери побутового обслуговування повинні організувати тестування своїх співробітників ІФА-тестами. Це тести, що визначають наявність в організмі антитіл до вірусу. Такі тести потрібно робити раз на місяць. Оскільки йдеться про людей, які працюють у компаніях із великою кількістю відвідувачів. І де висока ймовірність інфікування коронавірусом», – сказав Кличко.

Нагадаємо, що заклади громадського харчування вже зобов’язали забезпечити працівників засобами індивідуального захисту на зразок антисептиків і рукавичок за правилами часткового відновлення роботи ресторанів і кафе.

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: КМДА