Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

The World’s 50 Best Bars змінюють систему голосування: 50% суддів чоловіки, 50% – жінки

Систему визначення найкращих барів світу та відзначення премій змінює організація The World’s 50 Best Bars. З 2020 року серед членів академії, які визначають найкращі бари світу, встановлять гендерний паритет: 50% чоловіків, 50% жінок.

The World’s 50 Best Bars ухвалили рішення після скандалу з Чарльзом Шуманном. На церемонії у 2019 році засновника німецького закладу Schumann’s нагородили премією Industry Icon Award – почесною відзнакою за вклад у розвиток барної індустрії.

Це викликало суперечливу реакцію через попередні коментарі Шуманна. Зокрема, в інтерв’ю німецькій редакції Playboy кілька років тому Шуманн заявив: «Бар – це не місця для жінки. Важливі персонажі – це завжди чоловіки». Пізніше в інтерв’ю The Japan Times Шуманн підтвердив, що досі дотримується цієї думки.

Зрештою Шуманн самостійно ухвалив рішення відмовитися від нагороди. «Через скандал навколо мене та нагородження Industry Icon Award я вирішив повернути нагороду. Я її більше не хочу», – заявив Шуманн.

The World’s Best Bars прийняли нагороду назад і вирішили не називати іншого лауреата у 2019 році. «The World’s 50 Best Bars хоче вибачитися за біль, який спричинило вручення Чарльзу Шуманну премії Industry Icon Award. Ми як організація засуджуємо мізогінію, маргіналізацію та сексизм у будь-яких проявах», – йдеться у заяві організації.

У The World’s 50 Best Bars кажуть, що вживають й інших кроків, щоб зробити премію більш рівною. Окрім того, організатори просять ділитися з ними пропозиціями щодо подібних ініціатив.

Раніше рішення вирівняти чоловіків і жінок у визначенні найкращих закладів року ухвалила премія The World’s 50 Best Restaurants від цих самих організаторів.


Раніше Barout спілкувався з переможницею конкурсу World Class Ukraine Анастасією Готою.


Обкладинка: The World’s 50 Best Bars

Статті на цю ж тему