Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Організацію, яка регулюватиме чайові, створили у Британії

Організацію, яка забезпечуватиме справедливий розподіл чайових у сфері обслуговування, заснували у Великій Британії. Презентацію проєкту провели на The Restaurant Show у Лондоні, пише Harpers.

Мета установи – «досягнути визначеного статусу чайових». Зокрема, для цього вже підготували дослідження ринку та статусу чайових, а також планують уніфікувати підхід до розподілу чайових у ресторанах, барах і готелях.

Співзасновники EP Business in Hospitality та WMT Troncmaster Services (компанії з британської сфери обслуговування) кажуть, що створили орган на запит працівників індустрії, які скаржилися на невизначені правила отримування та розподілу чайових.

«Формулювання “чайові” у сфері обслуговування завжди було невизначним, тож люди інтерпретували його по-різному. Таким чином непевність тільки зростала», – цитує видання Пітера Девіса з WMT Troncmaster Services.

Окрім того, за результатами дослідження нової організації, лише 31% компаній у британській сфері обслуговування розподіляє всі 100% чайових між працівниками. Тільки 33% розподіляє 90% чайових.


Раніше ми розповідали про бум джину у Великій Британії.