Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Tullamore D.E.W. і «Ципа» випускають пиво, настояне у бочці для віскі

Крафтове пиво, витримане у бочці для віскі Tullamore D.E.W., випускає український виробник «Ципа». Придбати напій у Києві можна буде протягом трьох днів: 13-15 вересня у True Burger Bar.

«Історія колаборації натхненна ірландcькою традицією робити ковток пива після ковтка віскі – саме так віскі п’ють у більшості ірландських пабів. Tullamore D.E.W. вирішив піти ще далі, створивши особливе пиво. Для партнерства обрали крафтову пивоварню “Ципа”, оскільки два бренди об’єднують дух свободи та інтерес до експериментів», – кажуть у бренді.

Понад рік тому, влітку 2018 року, з Ірландії в село Кваси на Закарпатті привезли бочку з-під віскі Tullamore D.E.W., кажуть у виробника. На пивоварні «Ципа» майстри зварили пиво IPA і залили його в цю бочку.

Презентацію співпраці проведуть 13 вересня. Окрім того, у True Burger Bar діятиме спеціальне меню з віскі та пивом.


Раніше Barout писав про віскі Jameson, яке витримували у бочках з-під IPA і перше ірландське віскі у діжках з вишні. Також Jameson випустив віскі у серії Caskmates у співпраці з американськими крафтовими виробниками пива.

Раніше ми писали про віскі Jack Daniel’s, витримане у бочках для стаута, і текілу Don Julio, витриману у діжках для віскі. Також розповідали про безалкогольний напій від власника Jameson.


Обкладинка: Tullamore