Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

У яких країнах продають найбільше алкоголю в інтернеті – дослідження

Загальна вартість продажів алкогольних напоїв в інтернет-магазинах становить щонайменше 21 мільярд доларів. Про це пише The Spirits Business із посиланням на дослідження аналітичної компанії IWSR Drinks Market Analysis, яка вивчила онлайн-ринок алкоголю в десяти провідних країнах світу у категорії.

Лідером у рейтингу є Китай, який зберігає чільну позицію через базу продажів байцзю в інтернеті. 6,5% усіх продажів алкоголю у країні проходять через інтернет-магазини, кажуть в IWSR.

Друге і третє місце – у Франції та США відповідно. Також до рейтингу увійшли Австралія, Бразилія, Велика Британія, Німеччина, Італія, Іспанія і Японія.

Продажі алкогольних напоїв в мережі за 2019 рік зросли на 15% і будуть зростати й у наступному році, кажуть автори дослідження. Додають, що у наступні п’ять років динаміка продажів міцних напоїв і пива зможе випередити швидкість зростання категорії вина.

Окрім того, за результатами дослідження у Великій Британії, майже половина британців купує алкоголь в інтернеті принаймні раз на тиждень. До того ж покупці інтернет-магазинів готові більше витрачати в онлайні, ніж у фізичних магазинах. Водночас близько половини всього британського ринку онлайн-магазинів алкоголю становлять великі мережі супермаркетів на зразок Tesco, Asda та Sainsbury’s. 

Очікується, що до 2024 року загальний ринок продажів алкоголю в інтернеті в десяти країнах сягне позначки 45 мільярдів доларів. 

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру