Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

У ЄС зареєстрували географічне зазначення «норвезька горілка»

Географічне зазначення «норвезька горілка» зареєстрували в Європейському Союзі, йдеться у документації Європейської комісії. 

Відтепер назви «норвезька горілка» (Norsk Vodka) та «норвезька аквавіта» (Norsk Akevitt) захищаються на рівні ЄС як продукти, прив’язані до певного регіону. Відповідно, продукти, виготовлені не в Норвегії, але названі норвезькою горілкою чи аквавітою, будуть регулювати.

Серед критеріїв, які визначають горілку як норвезьку – обов’язкове виробництво у межах Королівства Норвегія, а також визначені хімічні та смакові характеристики. Зокрема, мова йде про вміст спирту на рівні щонайменше 37,5%, а походженням спирту мають бути норвезькі злакові культури або картопля.

«Норвезька горілка чиста, прозора та не має кольору», – йдеться у визначенні ЄС. Додають: «Чистота органолептичних характеристик – результат процесу виробництва та філософії смаку норвезьких виробників». 

Норвегія не є членом Європейського Союзу, але бере участь у Європейській економічній зоні, у межах якої керуються цією частиною законодавства. 

  • Зміни про географічні зазначення також вносять у законодавство України – у межах адаптації українських законів до законів ЄС відповідно до Угоди про асоціацію.
  • Серед першого переліку географічних зазначень українських продуктів вино «Закарпаття», «Херсонський кавун» і «Гуцульська овеча бриндзя». 
  • Раніше проєкт «Географічні зазначення в Україні» провів опитування громадян України щодо заміни назви «коньяк» на коректний український відповідник. 
  • Окрім того, ми писали про найбільш популярні бренди горілки в барній індустрії та найпопулярнішу горілку у США.

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: Vikingfjord Vodka